جستجو
فیلترها
بستن

گارانتی قطعات

ضمانت قطعات BMW - با اطمینان خرید کنید!

ارزشی بی نهایت ! قطعات اصلی BMW ما شامل 2 سال گارانتی بی حد و مرز BMW است!

با توجه به نمایندگی مستقیم ما از  BMW آلمان، تمامی قطعات اصلی BMW شامل گارانتی 2 ساله / نامحدود BMW در سراسر شبکه نمایندگی های  تسلاموتور بعنوان نماینده رسمی BMW می باشد. فقطکافی است فاکتور رسمی قطعات BMW خود را که در زمان خرید کالا برای شما ارسال نموده ایم، نگه دارید و یا اگر به کپی آن نیاز دارید با ما تماس بگیرید. اگر قطعه ای ظرف 2 سال از تاریخ خرید خراب شد یا معیوب بود ، به سادگی با فاکتور رسمی به نمایندگی تسلا موتور(BMW) در منطقه خود مراجعه کنید. تکنسین نمایندگی ما باید قطعه خراب/ معیوب را به منظور سفارشگذاری برای تعمیر خودرو و برای پوشش گارانتی آن، معیوب تشخیص داده و تأیید نماید. در صورت تأیید معیوب بودن قطعه، قطعه جایگزین + هزینه اجرت کار بصورت رایگان انجام شود.

اطلاعات مهم گارانتی قطعات:

  •         ضمانت قطعاتBMW فقط در کشور ایران معتبر است. قطعات خارج از کشور تحت پوشش گارانتی قطعه توسط ما نیستند.
  •         یک قطعه BMW که تحت گارانتی تعویض شده است ، تنها شامل باقی مانده ضمانت نامه اصلی قطعه جایگزین است.
  •         پوشش ضمانت در مورد قطعاتی که به اشتباه نصب یا تعویض نشده اند در وسایل نقلیه ای که قطعه در آن قرار ندارند اعمال نمی شود.
  •         قطعات BMW که در دوره گارانتی خودرو، معیوب یا خراب باشند قابل بازگشت نیستند. آنها باید با دنبال کردن روش ضمانت قطعات گارانتی BMW از طریق بخش خدمات نمایندگی تسلا موتور(BMW) در منطقه مربوطه جایگزین شوند.
  •         برای ساییدگی و پارگی نرمال اعمال نمی شود.