جستجو
فیلترها
بستن

حریم شخصی

 

ما اینجا در Tesla Part حریم خصوصی شما را جدی می گیریم و درک می کنیم که نگرانی درباره حریم خصوصی برای مشتریان ما بسیار مهم است. ما متعهد به محافظت از حریم شخصی شما هستیم و هرگز اطلاعات خصوصی یا شخصی شما را به افراد یا سازمان های دیگر نمی فروشیم و توزیع نمی کنیم. ما برای اطمینان از محافظت از اطلاعات شخصی شما، از روشهای دقیق پیروی می کنیم و از ابزارهای قوی در سایت تسلا پارت بدین منظور استفاده می نمائیم. کلیه اطلاعات شخصی ارسالی از طریق وب سایت ما توسط روش های احراز هویت کاربر و فن آوری های رمزنگاری و به روز شده محافظت می شود. اطلاعات شما فقط توسط کارمندان ما در Tesla Part که لازم است اطلاعات شما را ایمن نگه دارند قابل دسترسی می باشد.

 

1. چه اطلاعاتی جمع آوری می شود؟

 اطلاعاتی که ما از بازدیدکنندگان خود جمع آوری می نمائیم به ما کمک می کند تا سایت را براساس نیاز شما شخصی سازی کرده و به طور مداوم بهبود بخشیم. شما می توانید از صفحات وب ما بازدید کنید بدون اینکه به ما بگویید چه کسی هستید یا اطلاعات شخصی خود را فاش کنید ، اما ما آماری از میزان ترافیک و الگوهای ترافیک در سایت خود جمع آوری می کنیم. هر زمان که به سوالات وب سایت پاسخ می دهید ، کارمندان ما اطلاعات خاصی را به دست می آورند و نگهداری می نمایند. ما ممکن است این داده ها را فقط برای اهداف بازاریابی و فنی خود، تجزیه و تحلیل نمائیم

2. لینک به سایت های ثالث

سایت ما ممکن است شامل لینک هائی به وب سایتهای دیگری باشد که آنها تحت کنترل ما نیستند. ما توصیه می کنیم قبل از بازدید از آن وب سایت ها ، خط مشی های آنها را مرور کنید.

 

3. تغییرات سیاست

این خط مشی قابل تغییر است. اگر تصمیم داریم سیاست حفظ حریم خصوصی خود را به طور کامل یا جزئی تغییر دهیم، با ارسال اخطار در این صفحه  از سیاست حفظ حریم خصوصی شما را مطلع خواهیم شد. اگر سئوالی دارید ، یا فقط می خواهید در مورد سیاست صحبت کنید ، می توانید در اینجا با ما تماس بگیرید.